Overbit Ödül Merkezi ile Kazanın ve Eğlenin!

Overbit Ödül Merkezini bir araya getirmek için son birkaç aydır perde arkasında çalışıyoruz.

Video başlığı

Overbit Ödül Merkezi artık yayında ve yatırımcılara her gün Kat Puanları, bonus ve hatta gerçek para (BTC veya USDT olarak) kazanmaları için farklı görevler ve aktiviteler sunmaktadır!

Overbit Ödül Merkezinin kullanıma sunulmasıyla, yatırımcılar artık oyun sırasında eğlenerek kazanabilirler!

“Kriptopara dünyasında birçok tek seferlik çekilişler var.
Overbit CEO’su Chieh Liu – ‘’Yatırımcıların fiziksel olarak işlem yapmaya gerekliğini kaldırarak yılda 365 gün, 24/7 çalışan, gerçek BTC ve USDT kazanmalarına izin veren Overbit Ödül Merkezi diğerlerinin üzerinde duruyor” dedi.

Overbit Ödül Merkezine katılmak çok kolay.
Overbit Ödül Merkezine katılmak sadece 3 adım sürer.

1. Adım: Öncellikle www.overbit.com sitesine girin ve hesabınıza giriş yapın.
2. Adım: Platformun sol kenarındaki ‘Ödüller’ sekmesini seçin.
3. Adım: Overbit Ödül Merkezine girin ve eğlenceye başlayın.

Yatırımcıların Katılması İçin Günlük Eğlence.
kripto ödülleri kazanmak için 3 seçenek var!

Etkinlikler

Yatırımcılar ödül kazanmak için kampanyaları takip edilmeli, ve bu nedeniyle her zaman bağlı kalın ve şansınızı kaçırmayın!

İlk yaklaşan etkinlik ‘’Overbit Skeçlerin 4. Bölümünü Kutlayın’’ 3 Kasım – 10 Kasım 2020 arasında başlayacak. 10 şanslı kazanan, kanalımıza Abone Olduğunda, Sketches 4 YouTube videosuna Beğendiklerinde ve Yorum Yaptıklarında BTC olarak 10 ABD Doları kazanacak.

Görevler

Bu, daha fazla Kat Puanı ve bonus veya gerçek BTC ya USDT kazanmak için farklı görevlere sahip bir segmenttir.

Görevler bölümünü “Şanslı Dönüş” ile başlatıyoruz. Her döndürme 10 Kat Puanına mal olur ve yatırımcılara gerçek kazanmak için iyi bir şanstır ve her yatırımcı şansını deneyebilir! (BTC veya USDT olarak)

Eğlence devam eder ve farklı görevleri tamamlandığında daha fazla Kat Puanları kazanacksınız. Örneğin, KYC tamamlandığında veya 2FA başarıyla kurulduğunda, Kat Puanları bu görevlere tahsis edilir.

Günlük giriş

Bedava Kat Puanlar kazanmak ister misiniz? Kat Puanları kazanmak ve bunları bonus veya gerçek paraya çevirmek için Overbit Ödül Merkezine her gün giriş yapın.

Not:Günlük giriş, hesabınızın saat dilimine göre her gün gece yarısı yenilenir.

Overbit Ödül Merkezinde gerçek veya bonus para kurtarmak için Gerçek paraya çevir veya Bonus para çevir bölümlerinde tüm Kat Puanları sadece ‘Çevir’ simgesine tıklanarak gerçek veya bonus BTC veya USDT çevirebilir.

Yatırımcılar, çevirmekten önce platformdaki toplam Kat Puanları bakiyelerinin bir özetini görebilirler.

Not: Kat Puanı için bir son kullanma tarihi vardır, daha fazla bilgi için lütfen bu makaleyi okuyun.

Uyarılmış?
Artık beklemeyin. Tam gaz Overbit.comgeçin. Hesabınıza girdikten sonra soldaki Ödüller düğmesine tıklayın.

Overbit Ödül Merkezi ile eğlenin! İyi şanslar!
Overbit Takımı

* Şartlar ve Koşullar geçerlidir.

Şartlar ve Koşullar:
– ABD, Quebec (Kanada eyaleti), Küba, İran, Kuzey Kore, Singapur, Birleşik Krallık, Seyşeller, Kırım ve Sivastopol, Sudan ve Suriye’den katılımcılar Overbit’te yatırım hesabı oluşturamaz VEYA Ödül Merkezine katılamazlar.

– Bonus BTC/USDT, Kat Puanları aktarmaz, çekilemez ve sadece işlem için kullanılabilir. Bonus BTC hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu makaleyi okuyun.

– Overbit, Ödül Merkeziye uygun tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir ödülleri veya görevleri iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

– Ödül Merkezi Katılımcısı, bir giriş gönderirken, bu yarışmaya katılımlarından kaynaklanan her türlü sorumluluk, kayıp, masraf ve zararlara karşı Overbit’i tazmin etmeyi kabul eder.

– Katılımcı kişisel bilgi göndererek, Overbit’in katılımları sonucunda elde edilen kişisel verilerini gelecekteki pazarlama materyallerini ve promosyonlarını yaymak amacıyla toplayabileceğini ve kullanabileceğini kabul eder.

RiskUyarısı:
Kaldıraçlı işlem sermayeniz için yüksek risk taşır ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayla işlem yapmalısınız. Kaldıraçlı işlem tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir, bu nedenle lütfen ilgili riskleri tam olarak anladığınızdan emin olun ve gerekirse bağımsız tavsiye alın.

Feragat:
Overbit’in web sitesindeki, blogundaki, sosyal medyadaki veya diğer herhangi bir platformdaki içerik, herhangi bir ülkeyi veya bölgeyi ve sakinlerini hedeflemek için tasarlanmamıştır. Overbit’in platformuna erişmeden önce lütfen ülkenizin veya bölgenizin ilgili regülasyonu kontrol edin.

Share the Post:

Related Posts